Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 247

Erwin Wurm *

(born in Bruck/Mur in 1954)
Untitled, monogrammed, dated WU85, concrete, acrylic, iron, c. 67 x 66 x 68 cm

Provenance:
Private Collection, Vienna

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

23.06.2021 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 20.000,-

Erwin Wurm *

(born in Bruck/Mur in 1954)

Provenance:
Private Collection, Vienna

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Zeitgenössische Kunst I
Datum: 23.06.2021 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 23.06.2021