Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 68

Anton Mahringer *

(Neuhausen, Württemberg 1902–1974 Villach)
Wald / Forest, around 1932, monogrammed AM, oil on canvas, 61.5 x 44.5 cm, framed

Provenance:
Private Collection, Carinthia/Vienna

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

22.06.2021 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 22.000,-

Anton Mahringer *

Provenance:

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderne
Datum: 22.06.2021 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 22.06.2021