Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-462824/0001

Brillant Rubinring

Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,70 ct, RW 53, 9,8 g, Tragespurenøg9

29.06.2021 - 15:00

Cena:
EUR 1.173,-

Brillant Rubinring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Schmuck
Online do: 29.06.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online