Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-464126/0004

Brillantring

Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,60 ct, RW 52, 6,1 gøG6

29.06.2021 - 15:00

Cena:
EUR 690,-

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Schmuck
Online do: 29.06.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online