Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 302-617091/0002

Brillant Saphirring

Gold 750, tlw. rhodiniert, Saphire im Karreeschliff, RW 54, 6,1 g, Saphire tlw. mit Oberflächenmerkmalen, Tragespurenøg6

29.06.2021 - 15:00

Cena:
EUR 469,-

Brillant Saphirring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Schmuck
Online do: 29.06.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online