Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016800/0002

Egon Wucherer

(Wöllan/Stmk.1917-2014 Klgft.)"Stillleben mit Gitarre", signiert E Wucherer, datiert 81, Öl auf Leinwand, 40 x 30 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 10:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Egon Wucherer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online