Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016770/0001

Joze Peternelj-Mausar *

(Ziri 1927 geb.) "Wintervergnügen", signiert Joze Peternelj-Mausar, datiert 1994, 39,5 x 49,5 cm, Hinterglasmalerei, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 10:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Joze Peternelj-Mausar *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 10:21
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online