Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016798/0002

Peter Krawagna *

(Klagenfurt 1937 geb.) "Ohne Titel", signiert Krawagna, datiert 93, Öl auf Leinwand, 37,5 x 45,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Peter Krawagna *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online