Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016810/0002

Eduard Veith

(Neutitschein 1856-1925 Wien) "Blumenstudie", signiert E. Veith Wien, Ölstudie auf Papier, 33 x 19 cm, gerahmt, verglast, Blatt im unteren Drittel mit Faltstelle, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 10:53

Vyvolávací cena:

Eduard Veith

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 10:53
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online