Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016784/0003

Franco Kappl *

(Klagenfurt 1962 geb.) "Ohne Titel", revers signiert F. Kappl, datiert 96, 60 x 50 cm, Öl auf Leinen, Holzrahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 11:05

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Franco Kappl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 11:05
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online