Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016787/0022

Hermann Nitsch *

(Wien 1938 geb.) "Ohne Titel", signiert Hermann Nitsch, datiert 1997, Zeichnung auf Papier, 22 x 19 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 11:11

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Hermann Nitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 11:11
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online