Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016813/0007

Valentin Oman *

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Freiburger Fragmente X", signiert Oman, datiert 73, Radierung, die Nr.2/20, Plattengröße 56 x 50 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 11:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 11:14
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online