Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016801/0001

Valentin Oman *

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Ohne Titel", signiert Oman, datiert 90, Mischtechnik auf Papier, auf Karton fixiert, 67,5 x 49,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 11:30

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 11:30
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online