Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-465953/0001

Brillanring

Roségold 585, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, ein synthetischer Korund, RW 53, 32,9 g, Tragespuren, synthetischer Korund mit leichten Oberflächenmerkmalenøg31

16.06.2021 - 12:13

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Brillanring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 12:13
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online