Granat-Manschettenknöpfe
Gold 585, je ein facettierter Granat, 12,8 gøG11
10.06.2021 - 11:05
- Vyvolávací cena:
Granat-Manschettenknöpfe
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 10.06.2021 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Switbert Lobisser
- */gestempelt - Bestand Mexiko,
- Brillant Schmuckstein Anhänger