Solitär 0,50 ct (lt. Gravur)
Weißgold 585, Brillant mit sehr schöner Qualität, RW 56, Messerschienenbreite max. 2,6 mm - 2,1 g øG2
15.06.2021 - 15:02
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Solitär 0,50 ct (lt. Gravur)
Aukce: | Klenoty a hodinky |
Datum: | 15.06.2021 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Linz |