Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065400/0000

Maler 1. Hälfte 20. Jahrhundert

Bunter Sommerblumenstrauß in einer Vase, Öl auf Leinwand, ca. 72,5 x 60 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:24

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:24
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online