Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065404/0000

Maurice Rodieux

(Yverdon, Schweiz 1876-1927 Marrakesch) Rue de Teinturiers à Fès, signiert: Rodieux, betitelt, Pastellkreide auf Papier, ca. 63,5 x 47,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:07

Vyvolávací cena:

Maurice Rodieux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online