Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025735/0012

Gottfried Kumpf *

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Königsspringerspiel, handsigniert: Kumpf, im Druck betitelt, Lithographie in Farbe auf Velin von BFK Rives, Passepartout-Ausschnitt ca. 24,3 x 31,4 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online