Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025735/0013

Enzo Garzolini

(Italien, um 1900) Südliche Teichlandschaft, signiert: Enzo Garzolini, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 50 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:11

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Enzo Garzolini

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online