Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025723/0008

Fritz Fröhlich *

(Linz 1910-2001) ohne Titel, signiert: Fröhlich, datiert: (19)97, Pastellkreide auf Papier, Blattgröße ca. 30,8 x 32 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Fritz Fröhlich *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online