Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065380/0000

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Dame vor Segelschiffen, signiert: P. Keil, undeutlich datiert, Acryl auf Hartfaserplatte, ca. 60 x 40 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online