Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025880/0059 -

Elvira Bach *

(Neuenhain 1951 geb.) Amore, handsigniert: Bach, Radierung in Farbe auf Velin, Druckplattengröße ca. 49 x 39,5 cm, Blattgröße ca. 65,5 x 50,5 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Elvira Bach *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online