Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025483/0017

A Geiger

(tätig in Bayerin Mitte 20. Jahrhundert Ein Sommerblumenstrauß, signiert: A Geiger., Öl auf Leinwand, ca. 70 x 60 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:23

Dosažená cena: **
EUR 75,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

A Geiger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online