Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025841/0001

Hans Praetterhoffer *

(Wien 1943 geb.) Asiatisches Hangland, signiert: Praetterhoffer, datiert: 1983, Aquarell und Tusche auf Velin Fabriano, Passepartout-Ausschnitt ca. 68 x 50,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:21

Vyvolávací cena:

Hans Praetterhoffer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online