Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025844/0006

Mimmo Rotella *

(Catanzaro 1918-2006 Mailand) Ohne Titel, handsigniert: Rotella, nummeriert: 52/80, Lithographie in Farbe auf festem Velin von Fabriano, Blattgröße ca. 68,8 x 51,05 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.06.2021 - 13:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Mimmo Rotella *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 13:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online