Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 524 -

William Scott *

(Greenock 1913-1989 Coleford)
Untitled, 1961, signed, dated W. Scott 61, watercolor, gouache on thin hand-woven paper, 50 x 60.5 cm, framed

This work is registered in the William-Scott-Archive, London, under the no. 2042.

Provenance:
Galerie Charles Lienhard, Zurich
Private Collection, Southern Germany

Expert: Dr. Petra Maria Schäpers Dr. Petra Maria Schäpers
+49-211-210 77 47

petra.schaepers@dorotheum.de

24.06.2021 - 16:43

Dosažená cena: **
EUR 16.757,-
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 14.000,-

William Scott *

(Greenock 1913-1989 Coleford)

Provenance:

+49-211-210 77 47

petra.schaepers@dorotheum.de

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Zeitgenössische Kunst II
Datum: 24.06.2021 - 16:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 24.06.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (für Lieferland Österreich)