Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 554

Mimmo Paladino *

(born in Paduli, Benevento in 1948)
Untitled, 1983, signed, dated on the reverse M. Paladino 1983, gouache, ink, graphite on strong handmade Fabriano, 57 x 75.5 cm, framed

Provenance:
Private Collection, Southern Germany

Expert: Dr. Petra Maria Schäpers Dr. Petra Maria Schäpers
+49-211-210 77 47

petra.schaepers@dorotheum.de

24.06.2021 - 16:42

Dosažená cena: **
EUR 8.320,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Mimmo Paladino *

Provenance:

+49-211-210 77 47

petra.schaepers@dorotheum.de

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Zeitgenössische Kunst II
Datum: 24.06.2021 - 16:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 24.06.2021