Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 611 -

Francisco Toledo *

(Juchitan de Zaragoza, Mexico 1940–2019 Oaxaca, Mexico)
Visage, c. 1960, signed Toledo, watercolor, gouache and ink on paper, 22.8 x 26.3 cm, framed

Confirmation of Authenticitiy:
Elisabeth Maréchaux-Laurentin, Paris, 21. November 2004

Provenance:
Private Collection, Paris

Expert: Dr. Petra Maria Schäpers Dr. Petra Maria Schäpers
+49-211-210 77 47

petra.schaepers@dorotheum.de

24.06.2021 - 16:51

Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 5.500,-

Francisco Toledo *

Provenance:
Private Collection, Paris

+49-211-210 77 47

petra.schaepers@dorotheum.de

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Zeitgenössische Kunst II
Datum: 24.06.2021 - 16:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 24.06.2021