Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 622

Lucio Fontana *

(Rosario di Santa Fe, Argentinien 1899–1968 Comabbio)
Concetto spaziale, Natura, 1968, bronze (two pieces), with brown patina, each monogrammed L. F. in the cast, no. 65 of 90 copies,
c. 10 x 9 x 5 and c. 9,5 x 8,5 x 4 cm, Ruhé/Rigo B-3 and B-4

Provenance:
Private Collection Italy

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

24.06.2021 - 16:53

Dosažená cena: **
EUR 10.880,-
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-

Lucio Fontana *

Provenance:
Private Collection Italy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Zeitgenössische Kunst II
Datum: 24.06.2021 - 16:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 24.06.2021