Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-340547/0001

Altschliffbrillantsolitär ca. 1 ct

Weißgold 585, RW 53, 9,4 gøG9

17.06.2021 - 10:21

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Weißgold 585, RW 53, 9,4 gøG9

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 17.06.2021 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online