Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 87

Oktogonaler Salontisch i. ital. Renaissancestil,

1. Viertel 20. Jh., 3- passiges figural in Form von geflügelten Fabelwesen geschnitztes Hartholzgestell, eichefurn. Platte, H. ca. 72 cm, Dm. (Eck zu Eck) ca. 99 cm, rest. Zustand

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

14.06.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Möbel
Datum: 14.06.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online