Taufe
AR Medaille 1897 vom Medailleur Zimpel, =24,68 g, 39 mm= II
Expert: Dr. Norbert Helmwein
Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424
norbert.helmwein@dorotheum.at
30.06.2021 - 16:07
- Dosažená cena: **
EUR 75,-
- Cena:
EUR 75,-
Taufe
Expert: Dr. Norbert Helmwein
Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424
norbert.helmwein@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitMünzen | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 30.06.2021 - 16:07 |
Položky z jiných aukcí
- */gestempelt - Bestand Mexiko,
- Brillant Schmuckstein Anhänger