Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109942/0004

Jugendstil Tafelaufsatz,

Eichwald, Majolika, reliefierter floraler und Gitterdekor, tlw. farbig staffiert, grüner Fond, Höhe 15,5 cm, Dm. 21,2 cm, Pressmarke, Schale berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

16.06.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Jugendstil Tafelaufsatz,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 16.06.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online