Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109542/0073

Birminghamer Deckeldose,

farbloses geschliffenes Glas, Silbersteckdeckel, Monogramm, Länge 12,5 cm, Meisterzeichen, Birminghamer Beschauzeichen, 20. Jh., geschartet, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.06.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Birminghamer Deckeldose,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 21.06.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online