Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 303-752933/0001

Diamantsolitärring

Weißgold 580, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, ein Altschliffdiamant ca. 0,35 ct, RW 52, 2 g Ringweitenänderung WARE AUS PRIVATBESITZøg2

07.07.2021 - 10:10

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Diamantsolitärring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.07.2021 - 10:10
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 14.06. - 07.07.2021