Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-466501/0001

Brillantkreuz zus. ca. 1,00 ct

Gold 750, 5,4 g, Öse mit Tragespurenøg5

Expert: Stephan Kutil

07.07.2021 - 11:45

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.07.2021 - 11:45
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 14.06. - 07.07.2021