Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022732/0070

Künstler um 1900

, Damenportrait, Aquarell auf Papier, ca. 60 x 45 cm, in goldfarbenem ovalen, verglastem Stuckrahmen, Altersspuren

21.06.2021 - 12:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 21.06.2021 - 12:33
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online