Peter Grabwinkler Kopie
(1885-1943) Am See, signiert n. Grabwinkler, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt,
21.06.2021 - 12:23
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Peter Grabwinkler Kopie
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.06.2021 - 12:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |