Peter Robert Keil *
(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Kopf, signiert, datiert Keil (19)95, Acryl auf Platte, 70 x 53 cm, o. R.,
21.06.2021 - 12:23
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.06.2021 - 12:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Opalohrclips
- 1990 Château Mouton Rothschild, Bordeaux, 92 Cellar Tracker-Punkte, Magnum
- Étienne-Maurice Falconet