Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022732/0056

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.), ohne Titel, signiert P. Keil, Acryl auf Hartfaserplatte, ca.61 x 40 cm, gerahmt

21.06.2021 - 12:14

Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 21.06.2021 - 12:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online