Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022738/0024

2 sakrale Bildnisse "Christus mit der Dornenkrone" u. "trauernde Maria"

, 2 Hälfte 19. Jh. Öl auf Blech je ca. 18,5 x 15 cm, ohne Rahmen, Altersspuren

21.06.2021 - 13:07

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 21.06.2021 - 13:07
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online