Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022732/0067

Wilhelm Kaufmann *

(Wien 1895-1975), Portrait eines bärtigen Bergmannes mit Tabakpfeife, signiert "Wilhelm Kaufmann", Filzstiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt ca,55 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

21.06.2021 - 12:38

Vyvolávací cena:

Wilhelm Kaufmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 21.06.2021 - 12:38
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online