Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975), Portrait eines bärtigen Bergmannes mit Tabakpfeife, signiert "Wilhelm Kaufmann", Filzstiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt ca,55 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
21.06.2021 - 12:38
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Kaufmann *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.06.2021 - 12:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: