Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 095-066268/0000

Diamantdamenring zus. ca. 0,35 ct

Gold 750, Diamanten im Brillant-, Achtkant und Altschliff, in Platinfassungen, Smaragd im Cabochonschliff, RW 49, 7,9 g, Stein mit OberflächenmerkmalenøG6

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

24.06.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.06.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online