Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039124/0006

Luise Thomassin

(?-1960, war in München tätig) Großer Sommerblumenstrauß in Vase, signiert und bezeichnet unten rechts: L. Thomassin München, Öl auf Leinwand, ca. 75,5 x 95 cm, gerahmt Ruf 700

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.06.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Luise Thomassin

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.06.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online