Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039116/0001

Johann Weyringer *

(Neumarkt/Wallersee 1949 geb.) Kumbhakarna - Hochgebirgslandschaft, spiegelverkehrt signiert, datiert und bezeichnet unten links: Weyringer 21.10.1996 Kumbhakarna, Aquarell/Tusche/ Farbkreide auf Bütten, auf Untersatzkarton, ca. 56 x 76 cm, Passepartout, gerahmt Ruf 2800

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

24.06.2021 - 15:23

Dosažená cena: **
EUR 2.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Johann Weyringer *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.06.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online