Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039122/0012

Brillantdamenring zus. ca. 0,70 ct

Weißgold 750, Saphire im Carreeschliff, RW 58, 6,3 g, Ringweitenänderung in Weißtold, TragespurenøG5

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

24.06.2021 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.06.2021 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online