Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 316-158501/0001

Brillant Saphir Ring

Gold/Weißgold/Rosegold 750, ein Brillant, ca. 0,10 ct, zwei Saphire im PrincessSchliff, RW 51, Ringschieneneinlage Gold 585, 16,7 g, Saphire tlw. abgerieben, Tragespurenøg17

24.06.2021 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Brillant Saphir Ring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.06.2021 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online