Brillant Saphir Ring
Gold/Weißgold/Rosegold 750, ein Brillant, ca. 0,10 ct, zwei Saphire im PrincessSchliff, RW 51, Ringschieneneinlage Gold 585, 16,7 g, Saphire tlw. abgerieben, Tragespurenøg17
24.06.2021 - 10:01
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillant Saphir Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.06.2021 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |