Diamant Kulturperlenring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,30 ct, pinke Saphire, RW 59, 4,6 g Diamanten tlw. ausgeschartet øg4
24.06.2021 - 10:35
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Diamant Kulturperlenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.06.2021 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |