Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-457826/0002

Diamant Kulturperlenring

Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,30 ct, pinke Saphire, RW 59, 4,6 g Diamanten tlw. ausgeschartet øg4

24.06.2021 - 10:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Diamant Kulturperlenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.06.2021 - 10:35
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online