Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-211213/0001

Diamant Rubinring

Gold 580, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,70 ct, ein Rubin, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 58, 3,5 gøg3

Expert: Oskar Philipp Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202

oskar.philipp@dorotheum.at

24.06.2021 - 10:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Diamant Rubinring

+43-1-515 60-90 202

oskar.philipp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.06.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online